Єврокомісія змінила політику розширення ЄС: подробиці

Європейський союз
Читать на русском

ЄС може припинити переговорний процес щодо вступу з країною, яка не виконує умови.

Європейська представила нову політику розширення Європейського союзу. Про це повідомляє УНН.

Зазначається, що "для надання більшої динамічності переговорному процесу ЄК пропонує згрупувати переговорні глави по шести тематичних блоках".

"Це фундаментальні основи, внутрішній ринок, конкурентоспроможність і інклюзивне зростання, екологічний порядок денний і стійкі зв’язки, ресурси і сільське господарство, зовнішні зв’язки", — йдеться в повідомленні.

В Єврокомісії вважають, що це "прискорить процес вступу в ЄС, зробивши його більш надійним, з сильнішим політичним керівництвом, динамічним і передбачуваним". Однією з головних змін є те, що ЄС може припинити переговорний процес щодо вступу з країною, яка не виконує умови.

"Переговори можуть бути припинені в певних областях або, в найбільш серйозних випадках, припинені повністю. І ті глави, які були вже виконані, знову будуть відкриватися при відновленні переговорів. Вигоди від тіснішої інтеграції, такі як доступ до програм ЄС, можуть бути припинені або відкликані, а обсяг і інтенсивність фінансування ЄС можуть бути скориговані в бік зменшення", — пояснюється в повідомлені.

Новини партнерів

В аеропорту Стамбула літак розпався на частини: десятки постраждалих
Зеленський відвідає Італію та Ватикан: що відомо