Єврокомісія схвалила виділення 500 млн євро Україні

Єврокомісія схвалила виділення 500 млн євро Україні
Читать на русском

З даним траншем Євросоюз загалом надав Україні 3,8 млрд євро у вигляді позик

Європейська комісія у рамках четвертої програми макрофінансової допомоги схвалила виплату кредиту Україні у розмірі 500 млн євро, який є останнім траншем у рамках MFA. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Європейської комісії.

З даним траншем Євросоюз загалом надав Україні 3,8 млрд євро у вигляді позик, що є найбільшою сумою, яку виділяли країні-партнеру Європейського союзу.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс зазначив, що Україна залишається одним з пріоритетів європейського порядку денного.

"У рамках четвертої програми макрофінансової допомоги Україна завершила необхідні контрольні показники реформ, і ми готуємо виплату 500 млн євро. В рамках допомоги в боротьбі з наслідками пандемії ми надамо Україні додаткову допомогу в розмірі 1,2 млрд євро", - сказав він.

Єврокомісар з економіки Паоло Джентілоні уточнив, що це останній транш в рамках четвертої програми, подальша підтримка України буде надаватися в пакеті заходів для боротьби з коронавірусом.

Як повідомляв APNews, Європейська комісія готова виділити 25 мільярдів євро для боротьби з негативними економічними наслідками, які спричинило поширення коронавірусу Covid-19.

Новини партнерів

У Броварах поліція заборонила чоловікові їздити на авто, в яке під час перестрілки потрапила куля
“Є питання до поліції”: Аваков відзвітував Зеленському про стрілянину в Броварах