Єврокомісія розробила нові рекомендації для поїздок у країни Євросоюзу

Єврокомісія розробила нові рекомендації для поїздок у країни Євросоюзу
Читать на русском

Представники Єврокомісії закликали зменшити кількість оформлених віз у консульських установах держав-членів ЄС

Європейська комісія підготувала нові рекомендації щодо впровадження тимчасового обмеження на необов'язкові поїздки в країни Європейського союзу. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу посольства України в Естонії.

Серед нових рекомендацій продовження тимчасового обмеження всіх необов'язкових подорожей з третіх країн на територію ЄС+. Відповідно до Кодексу Шенгенських кордонів та національного законодавства, прийнятого для забезпечення узгодженості дій у боротьбі з COVID-19, прикордонним органам ЄС дозволяється відмовляти у в'їзді громадянам третіх країн у разі, якщо вони мають відповідні симптоми, перебували в зоні ризику зараження і можуть потенційно становити загрозу для здоров'я населення

Єврокомісія спростила транзитний режим для репатріації громадян ЄС та членів їх сімей. Держави-члени ЄС повинні сприяти подальшому транзиту громадян ЄС та членів їх сімей, незалежно від їх громадянства, а також громадян третіх країн та їх утриманців, які мають посвідку на проживання і повертаються до держави ЄС свого громадянства або місця проживання. Доказами щодо транзитного проїзду можуть служити підтвердження про бронювання квитків на літак, поїзд.

Представники Єврокомісії закликали зменшити кількість оформлених віз у консульських установах держав-членів ЄС.

Крім того, рекомендовано продовження термінів перебування іноземців у зв'язку з обмеженнями на поїздки, у тому числі для громадян третіх країн, які не потребують оформлення віз.

Як повідомляв APnews, медиків планують регулярно тестувати на Covid-19. Cтаном на 17 квітня в Україні зафіксовано 4662 випадки захворювання на китайський коронавірус, з них 879 – у медпрацівників.

Новини партнерів

У Житомирській області горять вже дев'ять лісгоспів: ліквідацією займаються понад 100 пожежних машин
Повітря в Києві погіршить стан хворих на коронавірус: як захистити себе