Євродепутати в листі Арахамії пригрозили скасуванням безвізу, але не для всіх

Євродепутати в листі Арахамії пригрозили скасуванням безвізу, але не для всіх
Читать на русском

Підписали депутат від німецької ХДС Майкл Геллер і депутат від Литви Раса Юкнявічене.

Депутати Європарламенту написали голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії, в якому відзначили, що безвізовий режим можуть скасувати для окремих політиків. Про це повідомляє APnews з посиланням на лист, яке опублікували на сайті депутата Європарламенту від Німеччини Віоли фон Крамон - члена делегації Європарламенту в Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС.

У листі зазначено, що з 2014 року Україна отримала від Євросоюзу понад 15 мільярдів євро для проведення ряду реформ.

"У боротьбі з корупцією ваш уряд ще в перші дні вселяло надію. Сам президент передбачив "Україні своєї мрії", де "вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники - реальні тюремні терміни". Через 17 місяців ми не можемо не помітити, що мрія дає тріщини, і багато хто з цих тріщин саме у вашій партії, пан Арахамії", - йдеться в листі.

При цьому євродепутати вважають, що члени "Слуги народу" нібито поширюють дезінформацію, інформаційно нападають на антикорупційні органи, відкрито говорять про зв'язки з олігархами та обговорюють відмову від співпраці з ЄС.

"Ми не можемо не бачити, як генеральний прокурор зупиняє звинувачення в справах корумпованих суддів, справі міністра охорони здоров'я за нібито отриманий відкат в розпал пандемії, а також скандальній справі продажу державних посад за великі гроші, які припадають пилом на столі прокурора", - наголошується в заяві.

Читайте також:
Зрада або майбутнє. Чому ЄС погрожує позбавити Україну безвізу та чи варто боятися

Крім того, вони читають, що подібна поведінка нардепів загрожує економічного співробітництва України з ЄС, а безвіз дійсно можуть скасувати, але для окремих політиків та олігархів, а не для всіх українців.

"Ми повністю усвідомлюємо, що крім десятків "паршивих овець", ваша партія - це також майданчик для енергійних, розумних і чесних законодавців, які прагнуть ставити національні інтереси країни понад усе і боротися за її європейське майбутнє. На жаль, вони в меншості, і тому їх не завжди чують", - підсумували Європарламенті.

Варто зазначити, що даний лист підписали депутат від німецької ХДС Майкл Геллер і депутат від Литви Раса Юкнявічене.

Як раніше повідомляв APnews, верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Хосеп Боррель заявив, що зараз загрози для безвізового режиму України з Євросоюзом немає, бо Київ відповідає всім вимогам.

Новини партнерів

Усик показав свою швидкість перед поєдинком з Чісорою
МВС планує залучити собак-нюхачів до пошуку хворих на COVID-19