Євробачення–2020 під загрозою зриву через коронавірус

Євробачення - 2020
Читать на русском

Цьогорічний пісенний конкурс може не відбутися, якщо епідемія й надалі буде розповсюджуватися.

Євробачення-2020 можуть перенести через епідемію коронавірусу, передає AD з посиланням на нідерландського вірусолога Аб Остерхау.

"Потрібно розглядати і таке, що конкурс може не відбутися. Однак все залежить від того, наскільки сильною буде епідемія коронавірусу безпосередньо перед Євробаченням. Хоча ми можемо встигнути перемогти вірус, як це було з SARS в 2003", - зазначає Остерхау.

Повідомляється, що у Європейського Мовного Союзу завжди є запасні варіанти на випадок позаштатних ситуацій (природна катастрофа або терористичний акт).

Є ймовірність, що буде обмежена кількість відвідувачів шоу, або воно відбудеться на порожній арені або в окремій телевізійної студії, повідомляє вірусолог.

"Як би там не було, не варто передчасно говорити про можливі проблеми з проведенням" Євробачення - 2020. Організатори і представники EBU ретельно моніторять поточну ситуацію з поширенням коронавірусу", - наголошує Аб Остерхау.

Натомість прес-секретар міста Роттердам Інгрід Адріансе заявила, що вони оцінюють ситуацію і готові до будь-яких ризиків.
"Ми уважно стежимо за всім і готові до всіх можливих ризиків і загроз. На підставі цього проводиться оцінка необхідності додаткових заходів. Проте в даний час занадто рано коментувати можливі сценарії", - сказала Інгрід Адріансе.

Як повідомляв APNews, Україна перевірятиме на коронавірус всіх приїжджих із 35 країн.

Новини партнерів

Віддав зарплату до копійки: Андрій Богдан вперше прокоментував звільнення з поста глави ОП
У Нафтогазі підрахували, скільки газу Росія викачала з надр Криму з моменту анексії