Естонія припинила вакцинацію людей молодше 60 років препаратом AstraZeneca

Естонія припинила вакцинацію людей молодше 60 років препаратом AstraZeneca
Читать на русском

Все через ризик виникнення тромбів.

В Естонії прийняли рішення тимчасово зупинити вакцинацію від коронавируса людей молодше 60 років. Йдеться про вакціоанціі препаратом AstraZeneca і пов'язане таке рішення з ризиком виникнення тромбів. Про це APnews повідомляє з посиланням на локальне видання ERR.

Глава Наукової ради по боротьбі з коронавірусів при уряді Естонії Ірья Лутсар заявила, що зв'язок між вакциною AstraZeneca і виникненням тромбів вдалося підтвердити. Правда, вона підтвердила, що не всі експерти дотримуються єдиної думки в цьому питанні.

Тим же громадянам, які встигли зробити щеплення першою дозою вакцини, спочатку проконсультуватися з лікарем, і тільки після цього розглядати можливість другого уколу. Відповідне рішення триватиме до того моменту, коли в розпорядженні вчених і лікарів з'являться нові дані.

Відзначимо, що Естонія - не перше держава, яке призупинило вакцинацію препаратом AstraZeneca. Раніше ми повідомляли, наприклад, про рішення Нідерландів призупинити вакцинаційну компанію через побічні ефекти після щеплення. У той же час регулятор ЄС визнав зв'язок тромбозу і вакцини AstraZeneca.

Новини партнерів

Мовний омбудсмен домігся покарання бійців ЗСУ за російську мову
Секретар РНБО підтримав подвійне громадянство в Україні, але за однієї умови