ЄС запроваджуватиме санкції проти РФ поступово - Єврокомісар

ЄС запроваджуватиме санкції проти РФ поступово - Єврокомісар
Читать на русском

Санкції ЄС проти РФ торкнуться арешту активів і заборони на подорожі

Єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс заявив, що ЄС готовий запровадити санкції проти Росії, але це робитиме поступово, залежно від дій РФ,

Про це повідомляє APnews із посиланням на RTBF.

Представник ЄС Дідьє Рейндерс вважає визнання Росією незалежності "ЛДНР" та введення військ на ці території - "актом війни".

За його словами, блок із 27 країн готовий запровадити санкції проти РФ у відповідь на її дії, проте для цього спочатку необхідно отримати схвалення всіх країн-членів. Санкції вводитимуться поступово, залежно від дій Росії.

Першим кроком будуть заборони на поїздки фізичних осіб та арешт активів у Європі та за кордоном.

“Необхідно забезпечити припинення імпорту товарів або послуг із Росії, таких як енергія та припинення глобального доступу Росії до фінансових послуг. Усі на столі”, - сказав він.

Дідьє Рейндерс додав, що зараз представники країн ЄС обговорюють поступовість санкцій та все ще шукають дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Раніше APnews також повідомляв, Сполучені Штати Америки готові вжити додаткових обмежувальних заходів щодо Російської Федерації через визнання так званих "ЛНР" та "ДНР". Відповідний указ підписав президент США Джо Байден.

Новини партнерів

У МЗС Грузії засудили визнання "ЛДНР" та порівняли його зі сценарієм в Абхазії
У центрі Києва невідомі вистрілили з гранатомета в офіс адвокатської контори