ЄС запровадив санкції проти РФ: стало відомо, що вони передбачають

ЄС запровадив санкції проти РФ: стало відомо, що вони передбачають
Читать на русском

Санкції накладено на 555 фізичних та 52 юридичні особи в РФ.

У Європейській раді повідомили про пункти, які включені до пакету санкцій проти російських депутатів та юридичних осіб.

Повідомляється, що «за порушення міжнародного права, територіальної цілісності та суверенітету України» до пакету санкцій проти РФ включили такі пункти:

  • Адресні обмежувальні заходи проти 351 депутата Держдуми РФ, які проголосували за звернення до Путіна щодо визнання незалежності «Л/ДНР». А також щодо ще 27 високопосадовців та організацій, які «відіграли роль у підриві суверенітету України».
    Йдеться про «членів уряду, банки, підприємців/олігархів, старших офіцерів та осіб, які ведуть «дезінформаційну війну проти України».
  • Перерахованим особам заморозили активи та заборонили в'їзд до ЄС, або транзитом через ЄС.
  • Встановлено заборону на ввезення товарів з «Л/ДНР», «обмеження на торгівлю та інвестиції, пов'язані з деякими секторами економіки», заборону на надання туристичних послуг та на експорт низки товарів та технологій».
  • Введено заборону на фінансування РФ, уряду та Центробанку, а саме «обмежити доступ російської держави та уряду до капіталу та фінансових ринків та послуг ЄС».

Відомо, що санкції накладено вже на 555 фізичних та 52 юридичні особи в РФ.

Нагадаємо, що Україну продовжують підтримувати безліч країн після того, як Путін визнав незалежність "ЛНР" та "ДНР" вводять санкції проти РФ та тих депутатів, які підтримали це рішення.

Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що вісім високопосадовців російських спецслужб, а також нафтовий та газовий сектори стануть об'єктом першого раунду австралійських санкцій проти Росії через її агресію проти України.

Уряди трьох країн Японії, Австралії та Канади вирішили запровадити економічні санкції щодо Російської Федерації

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан також підтримав запровадження санкції проти Російської Федерації після визнання незалежності ЛДНР.

Новини партнерів

Ухилення резервіста від військового обліку каратиметься штрафом 8500 грн або виправними роботами строком до двох років (Відео)
Військовослужбовців запасу можуть відправити на фронт - військовий комісар (Відео)