ЄС виділив Україні другий макрофінансовий транш на 600 млн євро

ЄС виділив Україні другий макрофінансовий транш на 600 млн євро
Читать на русском

Цей транш також стане і останнім від Єврокомісії.

Європейський Союз виплатив Україні другий транш макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Європейської комісії.

На сайті також зазначається, що мова йде про останній транш - раніше ЄС також виділяв 600 мільйонів євро в грудні 2020 го року. Новий же транш виконавчий віце-президент Єврокомісії з питань економіки Валдіс Домбровскіс назвав ознакою підтримки реформ в нашій країні.

"Завдяки цій виплаті непогашена сума кредитів Україні в рамках її численних програм макрофінансової допомоги досягає 4,4 мільярда євро", - відзначають в Єврокомісії.

Відзначається, що Україна виконала всі основні умови для отримання другого траншу. Серед них, наприклад, прийняття рішень, спрямованих на зміцнення верховенства закону і реформування судової системи.

Також Домбровскіс заявив, що подібна фінансова і технічна підтримка "допомагає поліпшити рівень життя українського народу". А політична підтримка лише посилює інтеграцію України з Європейським Союзом.

Раніше APnews повідомляв, що Україна домовилася з МВФ про другий транш stand-by на 700 мільйонів доларів. Наразі Місія Фонду і влади України домовилися про транш на рівні персоналу.

Новини партнерів

У Мексиці наркоторговці застрелили двох молодих туристок
В Україні з початку пандемії COVID-19 уразив понад 150 тисяч дітей