ЄС виділить Україні 60 мільйонів євро

ЄС виділить Україні 60 мільйонів євро
Читать на русском

Європейський інвестиційний банк надасть ще 360 мільйонів євро

Європейський союз виділить Україні 60 мільйонів євро в рамках підписання нових угод. Про це повідомляє APnews з посиланням на церемонію підписання документів Брюсселі.

Відзначається, що з української сторони підпис поставила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, а з боку ЄС - єврокомісар з питань політики сусідства і переговорів по розширенню Олівер Варга.

ЄС і Україна підписали такі угоди:

  1. "Програма ЄС" Міцні регіони ", в рамках якої Україна отримає 30 мільйонів євро на усунення наслідків пандемії COVID-19 на місцях і сприяти розвитку незалежних ЗМІ.
  2. "Механізм розвитку громадянського суспільства України" - 20 мільйонів євро для розвитку громадянського суспільства в Україні та підвищення його можливостей брати участь у впровадженні реформ.
  3. "Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні" - 10 мільйонів євро на розвиток чистого та ресурсоефективного енергопостачання; скорочення викидів парникових газів, що руйнують озоновий шар; стимулювання переходу до кругової економіки.

Крім того, підписано три угоди з Європейським інвестиційним банком на загальну суму 360 мільйонів євро, з них:

  • на проект "Енергоефективність громадських будівель в Україні" 300 мільйонів євро;
  • на модернізацію логістичної мережі "Укрпошти" 30 мільйонів євро;
  • на будівництво трьох нових сортувальних хабів і ще близько 20 депо в різних містах країни, а також закупівлю сучасного сортувального обладнання 30 мільйонів євро.

Як раніше повідомляв APnews, Європейський союз готовий надати Україні 1,2 млрд євро кредиту, але є умова для отримання зазначених коштів

Новини партнерів

В Україні зафіксували черговий антирекорд COVID-19 - понад 4700 випадків за добу
Разумков назвав число депутатів, які хворіють на CОVID-19