ЄС повністю самоізолюється на 30 днів через коронавірус

Євросоюз закриває кордони через коронавірус
Читать на русском

Євросоюз закриває кордони для іноземців через епідемію коронавірусу в світі.

Євросоюз прийняв пропозицію Урсули фон дер Ляйен про 30-денний заборону на в'їзд на територію країн ЄС, пише Інтерфакс-Україна з посиланням на канцлера Німеччини Ангелу Меркель.

"Ми всі погодилися з пропозицією Єврокомісії обмежити в'їзд до Європи з країн, що не входять в ЄС, Великобританії та інших країн", - сказала канцлер журналістам у вівторок.

Євросоюз введе обмеження на в'їзд та територію своїх країн з "невеликим винятком".

Меркель підкреслила, що Німеччина почне реалізовувати цю заборону негайно. Міністерство внутрішніх справ ФРН опублікувало пояснення, в якому говориться, що заборона на в'їзд торкнеться усіх видів транспорту, але не буде поширюватися на громадян Німеччини.

У той же час громадянам Великобританії, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії буде дозволений транзитний проїзд для повернення додому, то ж саме торкнеться громадян з тимчасовим дозволом на проживання в цих країнах.

"Громадяни третіх країн, які не відповідають умовам, отримають на кордоні відмову у в'їзд через брак невідкладної причини", - вказують у МВС.

Цей режим на території країн ЄС вводиться на 30 днів.

Як раніше повідомляв APnews, в Україні на 17 березня подвоїлася кількість інфікованих коронавірусом, серед хворих діти, а також вже 2 летальних випадки.

Людей жахає, як туристичні місця Барселони спорожніли через пандемію коронавіруса, працюють тільки госпіталі і супермаркети

Новини партнерів

У Чернівцях скасували безкоштовний проїзд для пенсіонерів, щоб вони залишалися вдома
В Україні на невизначений термін призупинили всі чемпіонати з футболу