Єрмак розповів про майбутню роботу на посаді голови Офісу президента

Єрмак розповів про майбутню роботу на посаді голови Офісу президента
Читать на русском

Єрмак назвав припинення війни на Донбасі одним із пріоритетних напрямків роботи

Новий голова Офісу президента України Андрій Єрмак у ході свого брифінгу розповів, що буде робити на посаді.

Єрмак назвав припинення війни на Донбасі одним із пріоритетних напрямків роботи.

"По-перше, я не залишу ті напрямки, якими я керувався і опікувався останній час. Безумовно, сьогодні для ОП одним з пріоритетів є припинення війни на Донбасі. Тому цей напрямок залишається пріоритетним. Зовнішньополітичні напрямки, безумовно залишаться у моїй увазі. Я буду опікуватись ними також", - сказав він.

Також голова Офісу президента додав, що офіс планує більш ефективно працювати з губернаторами.

"Одним з напрямків, дуже важливим, буде регіональна політика. Ми будемо ще більше ефективно працювати з губернаторами. Команда губернаторів практично вже сформована. Це молоді професійні люди, вони мають конкретні завдання. Задача ОП, щоб результати реформ, праці, відчув кожний громадянин... Ще один напрямок, це наша мета і бажання, щоб Україна стала економічною меккою. Ми маємо конкретні кроки і програми, як це зробити. Сьогодні це завдання отримали наші губернатори. Сьогодні цим опікується уряд, усі хто залучений до роботи з покращення інвестиційного клімату", - підкреслив Єрмак.

Як повідомляв APnews раніше, у середу, 12 лютого, новий глава Офісу президента Андрій Єрмак під час брифінгу заявив, що Офіс президента буде гарантом свободи слова та незалежності медіа в Україні.

Новини партнерів

Єрмак розповів про основні принципи на посаді голови Офісу президента
Єрмак пообіцяв зробити Офіс президента гарантом свободи слова