Єрмак прийняв відставку Уманського після скандалу і розніс за «звільнення по інтернету»

Єрмак прийняв відставку Уманського після скандалу і розніс за «звільнення по інтернету»
Читать на русском

Перед цим Ігор Уманський пояснив своє звільнення провалом боротьби зі схемами в податковій і митній службах.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак під час особистої зустрічі прийняв відставку свого радника Ігоря Уманського, який звільнився через провал у боротьбі зі "схемами". Про це Єрмак написав у Facebook, передає APnews.

Крім того, глава ОП розкритикував його за звільнення через інтернет, а не шляхом особистої передачі заяви.

"У нас нульова толерантність до корупції - це неодноразово повторював Президент Володимир Зеленський, і це базова цінність внутрішньої культури нашої команди. Також я повторив те, що сказав йому телефоном раніше - вважаю неправильним приймати заяву про відставку не від нього особисто, а прочитати про це в інтернеті", - йдеться у повідомленні.

При цьому Єрмак додав, що поважає досвід і здібності Уманського і той мав можливості для донесення інформації про корупцію вищого керівництва, передати будь-які аналітичні матеріали.

"Вважаю, що для нього були створені усі можливості аби донести будь-яку необхідну інформацію до керівництва держави, до Уряду та правоохоронної системи. І якщо цього не вдалось зробити, то точно не через нас", - додав політик, побажавши Уманському "удачі з його новими проектами".

Як повідомляв APnews раніше, Радник Єрмака Ігор Уманський подав у відставку.

Новини партнерів

Новий Рік викликав занепокоєння у Степанова: глава МОЗ назвав причину
На похоронах Марадони поліція обстріляла людей і застосувала газ і водомети