Єрмак обговорив продовження співпраці з МВФ з послами G7

Єрмак обговорив продовження співпраці з МВФ з послами G7
Читать на русском

За словами Єрмака, Україна виконала усі зобов'язання, які взяла на себе для продовження співпраці з МВФ

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив з послами країн "Великої сімки" та Європейського союзу продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом та Мінський процес. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу Президента.

Єрмак зазначив, що Україна виконала усі зобов'язання, які взяла на себе для продовження співпраці з МВФ.

"Нарешті Верховна рада ухвалила в цілому закон про банківську діяльність. І на сьогодні ми говоримо про те, що Україна повністю виконала всі умови, необхідні для укладання нової програми з МВФ", - сказав він, зазначивши, що були виконані умови до повної, а не до скороченої програми.

Єрмак також подякував дипломатичним представникам G7 та ЄС за сприяння і підтримку, які відчувала українська влада протягом роботи над цим законом.

Також глава ОП розповів послам про засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, зазначивши при цьому, що представництво української сторони було значно підвищено – до рівня віце-прем'єр-міністра, заступників міністрів, а також голів комітетів Верховної Ради, що демонструє прагнення України зробити більш ефективною роботу в Мінському процесі.

Як повідомляв APnews раніше, в Офісі президента розповіли, коли очікується перший транш для України від МВФ.

Читайте також:

Новини партнерів

"Компенсація з надлишком": НБУ очікує 10 мільярдів доларів надходжень від заробітчан цього року
Законопроект про референдум можуть розглянути в Раді за декілька тижнів, - Разумков