Єрмак назвав Ізраїль можливим гарантом безпеки України

Єрмак назвав Ізраїль можливим гарантом безпеки України
Читать на русском

Єрмак зазначив, що прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет налаштований зробити все необхідне для того, щоби принести мир.

Уряд України хоче бачити Ізраїль одним з гарантів безпеки нашої держави після завершення війни з Росією, адже ця країна має розуміти нас як ніхто інший.

Про це заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак під час спілкування з ізраїльськими ЗМІ, пише APnews.

Крім того, українська влада очікує результативну посередницьку роль у припиненні російської агресії.

"Україна хотіла б, щоб Держава Ізраїль стала одним з гарантів великого міжнародного договору, який давав би чіткі гарантії безпеки нашій країні після закінчення війни з Росією, а також сподівається на результативну посередницьку роль Ізраїлю у припиненні війни та потужну допомогу нашій країні", – повідомив Єрмак.

Керівник ОП зазначив, що прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет налаштований зробити все необхідне для того, щоб принести мир. Також Єрмак додав, що Україна хотіла б отримати велику допомогу від Ізраїлю щодо озброєнь та військових технологій.

"Сподіваюся на результативну посередницьку допомогу Ізраїлю у спробах зупинити війну, розпочату Росією на території нашої країни. Влада Ізраїлю має розв'язувати питання зі зміною правил в'їзду для українців та запровадженням електронних дозволів, що раніше було негативно сприйнято в Україні", – сказав він.

Слід зазначити, що договір передбачає великий перелік країн-потенційних гарантів. Україна окремо проводить консультації з кожною країною. Після має відбутися зустріч України та країн-гарантів.

Раніше APnews повідомляв, Ізраїль офіційно погодився виступити посередником на переговорах між Україною та Росією. Крім того, обговорюється питання щодо гуманітарної допомоги Україні від Ізраїлю.

Новини партнерів

У Чернігівській області ЗСУ знищили ворожу техніку та окупантів
У Швейцарії заморозили російські активи більше ніж на $6 млрд