Власники телеканалів витрачають близько мільярда гривень на вигідний їм контент, - Зеленський

Власники телеканалів витрачають близько мільярда гривень на вигідний їм контент, - Зеленський
Читать на русском

Володимир Зеленський заявив, що епоха бідності не може закінчитися в умовах світової кризи

Власники деяких телеканалів витрачають близько мільярда гривень на вигідний для них контент, а саме цих грошей не вистачає для підвищення соціальних виплат та заробітних плат. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського під час прес-конференції в середу, 20 травня.

"Кінець епохи бідності 100% не настав, він не може настати, коли у світі криза. Коли ви отримали бідну країну, то ви повинні це змінити, і ми боремося за це. Гроші не падають з неба. Нам зараз потрібно інвестувати в людей", - заявив Зеленський у відповідь на запитання ведучої скандального телеканалу NewsOne.

При цьому він запропонував власникам телеканалу вкласти кошти "не у свої особисті пряники та рейтинги", а в народ України. Крім того, президент вказав, що на підвищення соціальних виплат та зарплат в країні не вистачає близько 1 мільярда гривень - аналогічну суму, за його словами, витрачають "власники телеканалів" зі своїх бізнесів на вигідний їм контент.

Як раніше повідомляв APnews, президент України Володимир Зеленський в середу, 20 травня, проводить велику прес-конференцію.

Новини партнерів

"Розібратися дуже складно": Зеленський прокоментував систему кадрових конкурсів та звільнення високопосадовців
Єрмак Ze*бися: біля Маріїнського парку Нацкорпус вимагав відправити голову ОП у відставку