Ємець хоче знов керувати медичним центром МОЗ після звільнення з посади міністра

Ємець хоче знов керувати медичним центром МОЗ після звільнення з посади міністра
Читать на русском

Ємець зауважив, що у ці важкі часи не мають жодного значення чиїсь особисті політичні амбіції

Ілля Ємець, якого звільнили з посади міністра охорони здоров'я України, заявив, що хоче повернутися працювати керівником в науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, який він очолював до призначення. Про це повідомляє APNews з посиланням на заяву Ємця в каналі МОЗ у Telegram.

"Так склалося, що відсьогодні рішенням парламенту мої повноваження як міністра охорони здоров'я припинено. Я приймаю цей вибір і надалі зосереджу свої зусилля на порятунку людських життів, як професійний лікар та керівник медичної установи", - йдеться у заяві.

Ємець зауважив, що у ці важкі часи не мають жодного значення чиїсь особисті політичні амбіції.

"Тому прошу відкласти всі суперечки, розбіжності та політичні ігрища й дати рішучий бій справжньому, невидимому ворогові - коронавірусу. З першого дня на посаді я попереджав про серйозність загрози COVID-19. Сьогодні, я сподіваюсь, цю загрозу повністю усвідомили всі, як представники влади, так і прості люди", - додав він.

Ємець хоче знов керувати медичним центром МОЗ після звільнення з посади міністра

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада України підтримала звільнення Іллі Ємця з посади глави Міністерства охорони здоров'я України.

Новини партнерів

Рада на нічному засіданні прийняла закон про ринок землі
"ЗЕКарантин. Ви сидіть вдома, а ми продамо землю": Гончаренко повідомив про блокування засідання Ради