Електромонтер Азовсталі підозрюється в держзраді за злив даних підземних ходів заводу – Генпрокуратура

Електромонтер Азовсталі підозрюється в держзраді за злив даних підземних ходів заводу – Генпрокуратура
Читать на русском

Підозрюваний передав ворогові інформацію про розташування підземних тунелів, сховищ та комунікацій на території металургійного комбінату "Азовсталь".

Маріупольцю, який передав росіянам інформацію про розташування підземних тунелів на території металургійного комбінату "Азовсталь", заочно повідомили про підозру у зраді. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

При процесуальному керівництві Офісу Генерального прокурора та Донецької обласної прокуратури повідомлено про підозру електромонтеру з ремонту та обслуговування електрообладнання ПрАТ "МК Азовсталь" у державній зраді, вчиненій в умовах військового стану, та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

"За даними слідства, підозрюваний передав ворогові інформацію про розташування підземних тунелів, сховищ та комунікацій на території металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі", - йдеться у повідомленні.

З початку військової агресії РФ тунелі використовуються захисниками, які тримають оборону міста і ведуть бойові дії з російськими військами та представниками псевдореспублік, а також громадянськими.

Отриману від підозрюваного інформацію загарбники зафіксували на відео та поширили у мережі Інтернет з метою пропагандистської діяльності та демотивації захисників Маріуполя. Оскільки чоловік продовжує перебувати на тимчасово окупованій військами РФ території, про підозру йому повідомили заочно.

Новини партнерів

Білорусь почала розгортати "сили спецоперацій" на кордоні з Україною через "термінову перевірку"
У Росії губернатори масово йдуть у відставку