Ексголова МОЗ назвав різкий стрибок захворюваності COVID-19 в Україні результатом "недолугої політики"

Ексголова МОЗ назвав різкий стрибок захворюваності COVID-19 в Україні результатом "недолугої політики"
Читать на русском

Степанов зазначив, що число хворих істотно збільшується і продовжить зростати.

В Україні різке зростання захворюваності коронавірусною інфекцією пов'язане зі "скасуванням базових карантинних обмежень у державі та недолугою політикою".

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву колишнього міністра охорони здоров'я Максима Степанова в ефірі програми "Народ проти".

За його словами, 18 тисяч заражених коронавірусом за добу це далеко не межа і число хворих COVID-19 тільки продовжить рости. Причиною цього Степанов вважає "безглузду політику". Таким чином ексглава МОЗ розкритикував дії нинішнього міністра Віктора Ляшка.

"До колективного імунітету нам ще дуже далеко, у нас тільки 15% людей щеплено двома дозами. На превеликий жаль, 18 тисяч (хворих коронавірусом за добу - ред.) - це далеко не межа, у нас буде набагато більше. У нас зростає госпіталізація. Це результат, скажімо так, тієї недолугої політики, яка була останні три місяці з точки зору скасування базових карантинних обмежень", - заявив Степанов.

Раніше APnews повідомляв, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко пояснив низькі темпи вакцинації в Україні "гібридною війною з Росією".

Новини партнерів

Херсонщина у "червоній" зоні: лікарні заповнені на 95%, а на вулицях чергують протиковідні патрулі
Понад 60 тисяч профспілок вимагають негайно звільнити Третьякову з посади голови Комітету соцполітики