Екс-заступницю голови МЗС призначили радником голови правління Нафтогазу

Екс-заступницю голови МЗС призначили радником голови правління Нафтогазу
Читать на русском

Зеркаль протягом 25 років працювала юристом в приватному та державному секторі

Колишню заступницю міністра закордонних справ Олену Зеркаль призначили радником голови правління НАК "Нафтогаз України". Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"У Нафтогазі до сфери її діяльності входитимуть міжнародні відносини, а також підтримка позиції компанії у міжнародних судових і арбітражних процесах, зокрема, щодо захоплених Росією активів групи Нафтогаз в АР Крим", - йдеться у повідомленні.

Зеркаль протягом 25 років працювала юристом в приватному та державному секторі. Вона виступила автором української методології адаптації законодавства до стандартів Європейського союзу, виконала низку наукових робіт з порівняльного аналізу українського законодавства.

"Під час роботи в Міністерстві юстиції брала участь в усіх раундах переговорів щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, угод між Україною та ЄС про реадмісію та про спрощення візового режиму. Була представлена в делегаціях України на переговорах з ЄС, ООН, НАТО та Радою Європи. У Міністерстві закордонних справ України Олена Зеркаль з 2014 року займалась питаннями європейської інтеграції, а також представляла Україну в справах проти Росії", - йдеться в повідомленні.

Коментарі

Ткаченко розповів деталі законопроекту про медіа
В Китай направлять літаки МАУ для евакуації українців

Новини партнерів