Екс-міністр економіки закликав уряд "друкувати гроші"

Екс-міністр економіки закликав уряд "друкувати гроші"
Читать на русском

Тимофій Милованов пояснив це критичною ситуацією в економіці через коронавірус.

Через критичну ситуацію з коронавірусом в Україні необхідно почати друкувати гроші. Про це заявив екс-міністр економіки Тимофій Милованой в ефірі програми "Свобода слова", передає APnews.

Екс-міністр вважає, що в Україні необхідно ввести жорсткий карантин до стабілізації ситуації з COVID-19, але підтримати при цьому бізнесменів.

"Я зараз скажу те, що більшість економістів, які мене знають, будуть вважати неправильним і непопулярним. Може, навіть порушенням релігії. Я вважаю, що саме через це (епідемію коронавірусу. – Ред.) потрібно зараз надавати гроші, закривати бізнеси і надавати їм фінансування. Фінансування в нас не вистачає зараз. По суті, це друк грошей. Я вважаю, що ситуація у нас критична", – заявив він.

Милованов підтримав ідею локдауну, але на короткий період.

"Жорсткий карантин на невеликий період з грішми тим, хто постраждає, на мою думку, врятує ситуацію краще, ніж тягнути потроху і різати хвоста коту. Все одно доведеться підтримувати економіку пізніше. І ще більше людей перехворіє. Тобто я за радикальний карантин зараз і за радикальну підтримку. Але короткостроково, щоб повернутися до нормальної ситуації", – зазначив він.

Як повідомляв APnews раніше, Степанов заявив, що кращий спосіб боротьби з COVID-19 - лоукдаун мінімум на три тижні.

В "Слузі народу" заявили про перемогу на місцевих виборах та заперечують перевибори в Раду
Лікарні в 10 областях Україні забиті хворими з COVID-19 на 70%

Новини партнерів