Екс-голові Укравтодору Новаку в Польщі висунули звинувачення в корупції

Екс-голові Укравтодору Новаку в Польщі висунули звинувачення в корупції
Читать на русском

У прокуратурі Варшави відзначили, що в ході розслідування з'ясували нові обставини справи

Колишньому міністру транспорту Польщі та екс-голові Укравтодору Славомір Новаку висунули звинувачення в корупції. Про це повідомляє APnews з посиланням на Українську службу Польського радіо.

"Щодо Славомір Н. здійснено процесуальні дії. Їх необхідність була продиктована висуненням додаткових звинувачень за вчинками, розкритих в ході цього виробництва", - розповіла прес-секретар Окружної прокуратури у Варшаві Олександра Скшіняж.

При цьому в рамках справи ще трьом фігурантам висунули звинувачення в участі у злочинній групі. Вони затримані Центральним антикорупційним бюро.

Варто зазначити, що мова йде про колишнього голову варшавської компанії, в якій акціонером є Славомір Новак, Лукаша С., віце-керівника Малопольською компанії, що надає послуги у сфері інженерії, архітектури та геоінформації, Павле Г., а також підприємця, який очолює компанію, що надає послуги у сфері безпеки бізнесу Гжегожа В. Крім того, Лукашу та Гжегожу висунули ще звинувачення у відмиванні брудних грошей.

Як раніше повідомляв APnews, прокурори Офісу генпрокурора направили до Польщі письмове повідомлення про підозру раніше виконуючому обов'язки голови "Укравтодору" Славомиру Новаку.

Новини партнерів

Pfizer заявила про ефективність своєї вакцини проти "британського" штаму COVID
Найближчого тижня Україна укладе договори на поставку вакцин, - Степанов