Ефективність вакцин проти штаму "Дельта" нижча, ніж проти інших - Кузін

Ефективність вакцин проти штаму "Дельта" нижча, ніж проти інших - Кузін
Читать на русском

Однак санлікар все одно закликав всіх вакцинуватися

Ефективність COVID-вакцин проти штаму "Дельта" нижча, ніж проти інших штамів коронавірусної хвороби. Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає APnews.

За його словами, ні одна, ні дві дози вакцини не захищають від "індійського" штаму вірусу так, як вони захищають від того ж "Альфа"-штаму (британського).

"Стосовно ефективності вакцин: дійсно, ми бачимо зменшення ефективності вакцин після як двократного, так і однократного введення. Тобто одна доза і дві дози вакцин захищають не так ефективно, як вони захищали б від "Альфа"-штаму", - сказав Кузін.

Проте санлікар все одно наголосив на важливості вакцинування. За його словами, вакцини, які зараз використовуються в світі, все ж таки захищають від симптоматичного перебігу коронавірусної хвороби, від ризику померти або від ризику ускладнення, яке може бути у разі інфікування "Дельтою".

"Тому я закликаю усіх українців максимально швидко отримати вакцину для того, щоб під час осіннього підйому захворюваності мати сформований імунітет", - сказав головний санлікар.

Раніше APnews писав, що у Києві помер один із інфікованих штамом "Дельта".

Новини партнерів

Київське "Динамо" підписало контракт із найкращим бомбардиром УПЛ
В Україну намагалися ввезти смарагд за 10 000 доларів, видавши його за біжутерію