"Е...що...е...по...": нардеп "Слуги народу" не змогла пояснити зростання тарифів в Україні

"Е...що...е...по...": нардеп "Слуги народу" не змогла пояснити зростання тарифів в Україні
Читать на русском

Мар'яна Безугла постійно запиналася та втрачала думку

Народний депутат від "Слуги народу" Мар'яна Безугла відзначилася абсолютно невиразною та незрозумілою мовою в рамках виступах на форумі "Україна 30. Платіжка". Про це повідомляє APnews з посиланням на оприлюднене відео.

"У рамках нашого комітету та енергетичної безпеки - вже було сказано, що крім електрики й того, як складно знайти баланс між імпортом і цінами для населення, проте треба прямувати до власних потужностей - це і питання приєднання до європейського простору. І знову - таки, це питання опрацьовується, сама мета в тому, щоб в рамках енергетики як такої - тобто енергетичних питань - це і логістичний компонент, і різні категорії ... З позиції національної безпеки загальніші такі речі, це надзвичайно важливо, щоб ми його досягли протягом найближчих років. Та вивели це не тільки в економічну площа, а й зберегли той політичний наратив, вірніше той політичний діапазон, який прийнятний", - заявила Безугла.

При цьому нардеп постійно запиналася та втрачала думку, видно було, що вона не готова була відповісти на поставлене запитання.

Як раніше повідомляв APnews, співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко поскандалила в прямому ефірі зі спікером української делегації в тристоронньої контактній групі Олексієм Арестович через його сексистських висловлювань та покинула студію.

Новини партнерів

Малиновський, Тайсон і Циганков: в УАФ назвали кращих футболістів і тренерів 2020 року
В Дебальцево бойовики відкрили меморіал «бійцям ДНР» з фото авторства Мустафи Найема