Е-журнали і гаджети для "дистанційки": як сфера освіти долає наслідки пандемії

Е-журнали і гаджети для "дистанційки": як сфера освіти долає наслідки пандемії
Читать на русском

У Мінцифри стверджують, що рік тому вчителі не мали такої можливості забезпечити рівень дистанційного викладання, який є на сьогодні.

Кабінет міністрів розподілив майже мільярд гривень для того, щоб подолати наслідки пандемії коронавірусу у сфері освіти. Зокрема, кошти пішли на закупівлю ноутбуків для вчителів для дистанційного навчання.

Про це розповів заступник міністра освіти з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький в ефірі телеканалу "Дом", передає APnews.

За його словами, рік тому вчителі не мали такої можливості забезпечити рівень дистанційного викладання, який є на сьогодні.

"За цей період, за ці короткі вісім місяців багато чого зроблено. Впроваджено електронні щоденники і журнали, ними вже користуються понад 300 шкіл. Вони безкоштовні", - зазначив Селецький.

Водночас, за даними МОН, школи вже закупили понад 400 тисяч одиниць техніки. Деякі київські школи навіть мають можливість надавати техніку учням, у яких немає своїх гаджетів.

Також зазначається, що МОН планує розвиток Всеукраїнської школи онлайн. На платформі вже доступні майже дві тисячі уроків. Повідомляється, що згодом уроки будуть і з субтитрами російською мовою для дітей з тимчасово непідконтрольних Україні територій.

Як повідомляв APnews, школи та виші Києва закликали продовжити "дистанційку" й після 5 травня.

Новини партнерів

Данія, попри загрозу зриву графіку вакцинації, відмовилася від щеплень Johnson & Johnson
Україну не потрібно 20 років запрошувати до ЄС, - Зеленський