«Є ще в Україні люди, які поважають Білорусь»: «слуга народу» Шевченко зустрівся з Лукашенком, - відео

«Є ще в Україні люди, які поважають Білорусь»:  «слуга народу» Шевченко зустрівся з Лукашенком, - відео
Читать на русском

Наразі фракція «Слуга народу» вже пообіцяла провести профілактичну бесіду з дипломатичним хуліганом.

Нардеп від фракції "Слуга народу" Євген Шевченко зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Про це повідомляє APnews з посиланням на білоруські ЗМІ.

Під час зустрічі глава Білорусі з задоволенням зазначив, що «є ще в Україні люди, які поважають Білорусь».

"Знаю, що відбувається в моїй рідній Україні. Ви знаєте моє ставлення до України - не тільки як президента, а й моє особисте ставлення. Тому дуже важлива ця наша зустріч як такий добрий сигнал. Я сподіваюся, що це буде добрим сигналом, виходячи з того, що я знаю про вас і вашу позицію щодо українсько-білоруських відносин і взагалі стосовно Білорусі", - заявив Олександр Лукашенко.

Що говорить фракція "Слуга народу"?

У 2020 році президент України Володимир Зеленський та нардепи "СН" засудили дії білоруських силовиків під час розгону протестів. Своєю чергою слуга народу Євген Шевченко висловив підтримку Олександру Лукашенко і навіть відвідав Білорусь.

Після останнього візиту глава фракції "СН" Олександр Корнієнко заявив, що Шевченко не був делегований партією Слуга народу, МЗС або ОПУ на проведення будь-яких переговорів "з офіційними особами Білорусі".

Надалі фракція «слуг» збирається зажадати пояснень від нардепа.

Раніше APnews повідомляв, "боягузливі під *** си": "Слуга народу" Шевченко, який раніше їздив до Лукашенка, вилаяв матом його супротивників.

Новини партнерів

Після вбивства Tesla двох осіб в компанії проведуть обшуки, Ілон Маск провину заперечує
Оксана Марченко розповіла про історію Зимненського монастиря і показала унікальну ікону, подаровану обителі князем Володимиром