КМДА пояснила, як будуть контролювати самоізоляцію заражених Covid-19

КМДА пояснила, як будуть контролювати самоізоляцію заражених Covid-19
Читать на русском

Наразі в базі даних Центру контролю за дотриманням самоізоляції є близько 37 тисяч людей.

У Київській міській державній адміністрації повідомили, як контролюватимуть людей на самоізоляції. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу КМДА.

За словами радника київського міського голови та секретара штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимира Бондаренко, у столиці функціонує

Моніторинговий центр контролю за дотриманням самоізоляції хворими в легкій формі, які проходять курс лікування вдома. Також контролюють тих, хто контактував із інфікованими.

"Контроль за дотриманням режиму самоізоляції буде здійснюватися кількома шляхами. Перший шлях - телефонний контакт. Але людина має розуміти, що окрім телефонного дзвінка, до неї можуть приїхати додому та перевірити, наскільки вона дотримується режиму самоізоляції. До людини можуть приїхати як представники Нацполіції, так і представники, наприклад, житлово-експлуатаційних організацій, або лікарі первинної ланки", - наголосив Бондаренко.

Зазначається, що у базі даних Центру, станом на 2 квітня, є близько 37 тисяч осіб (це люди, які перетнули кордон, починаючи з 11 березня; особи, які захворіли на COVID-19 та ті, з ким контактували хворі).

"Телефоном спочатку виявляються контактери осіб, які мають коронавірусну хворобу. Цих контактерів попереджають про необхідність самоізоляції. Щодо інших осіб, окрім попередження про необхідність самоізоляції, також визначається, наскільки їм потрібна чи не потрібна допомога", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews, у Києві від коронавірусу померла перша людина.

Новини партнерів

Прокуратура Сум відкрила справу через звільнення 47 медиків у розпал карантину
МОЗ затвердив єдиний державний протокол лікування для хворих на коронавірус