Є чотири сфери. В Україні розширять перелік професій, що підлягають обов'язковій вакцинації

Є чотири сфери. В Україні розширять перелік професій, що підлягають обов'язковій вакцинації
Читать на русском

Зокрема, обов'язковій вакцинації підлягатимуть працівники УЗ та соцсфери.

Влада працює над документом, який передбачає внесення змін до списку професій, що підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає APnews.

За його словами, йдеться про включення до списку на обов'язкову вакцинацію працівників соціальних послуг, установ захисту прав дітей, реабілітаційних установ, а також підприємств критичної інфраструктури.

"Наразі на затвердженні органів центральної виконавчої влади знаходиться наказ про зміни до цього переліку… Переважно йдеться про включення до нього тих працівників, які зайняті у сфері надання соціальних послуг, а також установ захисту дітей, реабілітаційних установ, підприємств критичної інфраструктури. Цей список окремо затверджено урядом", - розповів Кузін.

Крім того, санлікар зазначив, що серед інших обов'язковій вакцинації підлягають працівники Укрзалізниці та інших підприємств, які держава відносить до стратегічно важливих.

"Йдеться про такі підприємства, як Укрзалізниця, інші підприємства, які мають стратегічно важливий компонент для функціонування держави", — наголосив Ігор Кузін.

Як повідомляв APnews, Кузін назвав способи зупинити поширення COVID-19 в Україні – їх всього два.

Новини партнерів

В Одесі Opel на смерть збив на переході 15-річну дівчину: водієві вдалося втекти
Помер видатний український театральний режисер Віталій Малахов