Дзюдоїстка Білодід здобула першу медаль для України на Олімпійських іграх у Токіо

Українка після поєдинку не стримала сліз.

Дзюдоїстка Дар'я Білодід здобула першу для України першу медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Спортсменка виборола "бронзу" у ваговій категорії до 48 кілограм.

Про це APnews пише з посиланням на трансляцію змагань.

Так, у "бронзовому" фіналі Білодід виборола перемогу у ізраїльтянки Широ Рішоні. Нагорода далася українці важко, тому після перемоги вона не стримала сліз.

Нагадаємо, що у першій сутичці в Токіо Дар'я Білодід змагалася проти бронзового призера ЧЄ-2018 Міліци Ніколіч з Сербії. Українка перемогла її на останніх секундах поєдинку. У 1/4 фіналу Білодід також перемогла Катаріну Кошту з Португалії, однак українська спортсменка програла у півфіналі японці Фуні Тонакі, тим самим втративши шанси на "золото".

Варто зазначити, що для України це перша медаль на Олімпіаді. Крім того це перша нагорода у дзюдо на Олімпійських іграх з часів Пекіна-2008.

Як повідомляв APnews раніше, українець Коростильов у Токіо посів четверте місце у кульовій стрільбі.

"Дзвони Кличку, хай закриває цю богадільню!": ТОП-10 фраз горе-водіїв, які чули інспектори з паркування у Києві
У Мінкульті санкції проти Wildberries назвали "очищенням інфопростору від РФ"