Джонсон заявив, що не піде з поста прем'єра Британії

Джонсон заявив, що не піде з поста прем'єра Британії
Читать на русском

Депутати Консервативної партії Британії намагаються обсудити зміну механізму ініціювання недовіри.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час виступу в Палац громади заявив, що не збирається вдаватися до відставки з поста глави уряду на фоні внутрішньополітичних скандалів і масових відставок. Про це повідомляє BBC, передає APnews.

Джонсон заявив, що у відповідь на запитання збирається, чи він добровільно покладе повноту, що планує далі виконувати свою роботу.

«Работа прем'єр-міністра в складних обставинах, коли він отримав колосальний мандат, – продовжувати ідти вперед. І саме це я і буду робити», – прокоментував він.

Як відзначає BBC, на тлі останніх внутрішньополітичних скандалів все більше число соратників Джонсона закликають його піти у відставку. Це, зокрема, і один із найближчих політичних союзників прем'єр Майкл Гоув, керуючий міністерством громади та місцевого самоврядування.

Раніше повідомлялося, що депутати Консервативної партії Британії в середу ввечері планують обсудити зміну механізму ініціювання вотума недовіри прем'єр-міністру Борису Джонсону, щоб організувати ще одне голосування на фоні відставок у правлінні.

Новини партнерів

Успіх Львів, відпочинок Дів та плани Козерогів: докладний гороскоп на 7 липня
ЄС розробляє юридичну основу конфіскації активів РФ на користь України