"Дві пухлини за ціною однієї". Український актор опинився в центрі медичного скандалу

"Дві пухлини за ціною однієї". Український актор опинився в центрі медичного скандалу
Ексклюзив
Читать на русском

Євген Олійник вважає, що в медцентрі спеціально зімітували другу операцію

Одна з приватних клінік Києва спробувала приховати факт неякісно наданої послуги з видалення пухлин в одного зі своїх пацієнтів. Про це потерпілий актор Євген Олійник розповів в ексклюзивному коментарі APnews.

За його словами, операція обійшлася в загальній сумі близько 25 000 гривень.

"Я в кілька клінік звертався, але оскільки я вперше робив операцію під загальним наркозом, то було трохи страшно. Я звернувся в цю клініку [ЛеоМед, - ред.], лікар мені сподобався, пообіцяв, що зроблять все добре. Через карантин та коронавірус я думав робити чи ні це все. Мені передзвонили з клініки та запропонували знижку. Після наркозу мені надали рахунок за те, що я полежав в палаті та ще щось, але я не був проти, все обійшлося десь близько 25 000. Вони мені не сказали, що прооперували тільки одну сторону, хоча зімітували, що прооперували дві, потім в документах я побачив одну", - повідомив Євген.

При цьому він вказав, що доктор підтвердив, що операція була тільки з одного боку та готовий був безкоштовно прооперувати другу сторону, а також визнав, що зробив другий надріз.

"Я дзвоню клініку. Клініка починає апелювати договором. З юридичної точки зору, договір то я підписав на одну сторону, але на питання, чому доктор різав другу сторону та яку саме він там операцію робив незрозуміло - мене розрізали та зашили. На що мені відповіли, що вони нічого не знають. Я передзвонив доктору та запитав, як так вийшло на що мені доктор відповів, що вони (адміністрація клініки, - ред.) забули вам сказати, що в цю суму входила одна операція, коли він почав оперувати, вони увірвалися в операційну та сказали другу не робити", - пояснив потерпілий.

Також він зазначив, що клініка та лікар почали перекидати відповідальність один на одного, а хірург навіть був згоден зробити другу операцію безкоштовно, щоб розв'язувати питання миром, але потім клініка та лікар перестали відповідати на дзвінки та повідомлення.

Євген вважає, що це було зроблено спеціально, щоб він знову звернувся в клініку та йому провели ще одну операцію й, відповідно, отримати ще одну оплату. При цьому він підкреслив, що в договорі є пункт 2.3, в якому зазначено, що вони не мають права будь-які втручання поза договору.

"Клініка офіційно ще ніяк не відповідала, бо ще немає офіційного запиту. Офіційно клініка буде якось відповідати після того, як я звернуся до поліції, напишу заяву, після чого, як я розумію, будуть проведені якісь слідчо-оперативні заходи. Поки в телефонному режимі каже, що "про усні домовленості ми нічого не пам'ятаємо. Хто вам винен, що ви підписали договір на видалення одного боку". Сьогодні я з адвокатом їду в поліцію писати заяву, тому що було завдано шкоди моєму здоров'ю. на мою думку, це вже не цивільні взаємини, а кримінальні. Ми з юристом напишемо заяву, щоб наші правоохоронні органи розбиралися з цією ситуацією", - розповів потерпілий.

Також Євген вказав, що в клініці не відповіли, чому був зроблений другий надріз та яка операція була зроблена з другої сторони грудної клітини.

Редакція APnews зв'язалася з медичним центром "Леомед", щоб дізнатися їхню позицію з даного питання, але на момент публікації цього матеріалу адміністрація медцентру не надала ніяких коментарів.

Євген Олійник надав редакції APnews висновок з незалежної клініки "Добробут", який було отримано після проведеної операції в медичному центрі "ЛеоМед":

"Дві пухлини за ціною однієї". Український актор опинився в центрі медичного скандалу
"Дві пухлини за ціною однієї". Український актор опинився в центрі медичного скандалу

Новини партнерів

В Україні різко знизились зарплати на другий місяць карантину
Ахметов, Пінчук та Порошенко потрапили до рейтингу 100 найбагатших українців Forbes Україна