Дві області України отримали "попередження" від МОЗ щодо COVID-19

Дві області України отримали "попередження" від МОЗ щодо COVID-19
Читать на русском

У Рівненській та Харківській областях можуть посилити карантин

У двох областях України протягом тижня показники по рівню захворюваності значно перевищують норму, у зв'язку з чим там можуть посилити карантин. Мова йде про Рівненську та Харківську області.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Максима Степанова на брифінгу сьогодні, 5 серпня.

Степанов зазначив, що вся інформація, залежно від цифр, буде винесена на комісію ТЕБ та НС, яка відбудеться у п’ятницю, 7 серпня. Окрему увагу міністр звернув на місто харків.

"Рівненська область і Харківська область вже одна 9 днів поспіль, інша 6 днів поспіль перевищують показники по рівню захворюваності, по динаміці захворюваності... У Харківській області зі 146 захворівших за останню добу 133 людини – це мешканці міста Харків. Вчора так само із загальної кількості захворівших (143) у Харківській області 124 були мешканці Харкова. Мені здається, там дуже напружена ситуація. Я хотів би звернути на це увагу – місцевої влади, перш за все", - заявив очільник МОЗ.

Разом з тим, за інформацією МОЗ, Вінницька область – 6-й день поспіль не перевищує 4 національних індикатори, Тернопільська область – 4-й день поспіль відповідає національним показникам, відповідно (вони) можуть бути переведені в зелений рівень епідеміологічної небезпеки.

Як повідомляв APnews раніше, Україна встановила новий антирекорд за кількістю хворих на COVID-19 за добу.

Читайте також:

Новини партнерів

У мережу потрапили колосальні зарплати футбольних чиновників УАФ
Звинувачує себе та боїться чоловіків: побита в потязі Маріуполь-Київ журналістка розповіла про стан сина