Два винищувачі Британії перехопили російський бомбардувальник над Чорним морем

Два винищувачі Британії перехопили російський бомбардувальник над Чорним морем
Читать на русском

Літак Росії був виявлений поблизу району польотної інформації Бухареста в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.

Неподалік від узбережжя Румунії над Чорним морем два винищувачі Eurofighter Typhoon британських військово-повітряних сил перехопили російський тактичний бомбардувальник Су-24.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Міноборони Румунії. Відзначається, що літак РФ був виявлений вдень 17 серпня поблизу району польотної інформації Бухареста в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.

"Об'єднаний центр повітряних операцій НАТО (CAOC) Торрехон віддав наказ про зліт двох літаків Eurofighter Typhoon в складі бойової служби повітряної поліції Румунії під командуванням НАТО", - говориться в повідомленні.

Британський винищувач перехопив російський бомбардувальник над Чорним морем і впізнав його. Після чого Су-24 вийшов з РПІ Бухареста.

Також за інформацією Міноборони Румунії, британські літаки ще деякий час здійснювали повітряне патрулювання в цьому районі, а потім повернулися на аеродром базування.

Додамо, Район польотної інформації (РПІ) - це повітряний простір певних розмірів, в якому надаються послуги польотної інформації та аварійної сигналізації. РПІ Бухареста має, крім національного повітряного простору, розширення в міжнародних водах, так звану зону відкритого моря.

Раніше APnews повідомляв, в Росії розбився літак Іл-112: члени екіпажу загинули.

Новини партнерів

Нардепам хочуть законодавчо заборонити зв'язки з російськими політиками
Боротьба з корупцією, повага до прав афганців: ЄС назвав умови співпраці з "Талібаном"