Два щеплення, щоб уникнути обмежень: МОЗ змінить правила для "жовтої" зони

Два щеплення, щоб уникнути обмежень: МОЗ змінить правила для "жовтої" зони
Читать на русском

Міністерство вже працює над змінами до постанови про адаптивний карантин.

Міністерство охорони здоров'я хоче змінити правила "жовтої" карантинної зони: щоб уникнути обмежень, необхідно буде пройти повний курс вакцинації, тобто зробити два щеплення проти коронавірусної інфекції. Нині таке правило діє у "червоній" зоні.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу, пише APnews.

"Зараз Міністерство працює над змінами до постанови про адаптивний карантин, які передбачатимуть, що у "жовтому" рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно мати повний курс вакцинації - як для працівників, так і для відвідувачів", - розповів Ляшко.

Як відомо, зараз у регіонах "жовтої" зони карантину достатньо отримання однієї дози як для відвідування громадських закладів, так і для роботи персоналу цих сфер загалом.

У "жовтій" зоні, як і в "помаранчевій", і "червоній" є обов'язковим масочний режим і соціальна дистанція. Крім того, у "жовтих" регіонах масові заходи можна проводити за умови - одна людина на 4 квадратні метри. Обмеження за кількістю відвідувачів діють також і у фітнес-центрах та басейнах – одна людина на 10 кв. м.

Раніше APnews повідомляв, два регіони України готові вийти з "червоної" карантинної зони, оскільки кількість інфікованих та госпіталізованих йде на спад, і всі показники стабілізувалися.

Новини партнерів

Кличко заявив, що Київ незабаром зможе залишити "червону" зону карантину
Як правильно вибрати туристичний рюкзак