"Дуже стурбовані": в КМДА не знають, чому вода у річці Либідь раптово стала жовтою

"Дуже стурбовані": в КМДА не знають, чому вода у річці Либідь раптово стала жовтою
Ексклюзив
Читать на русском

Для розуміння походження забрудників і рівня їхнього впливу вже відібрали проби води

У Києві річка Либідь раптово стала неприродного жовтого кольору. У столичній мерії дуже стурбовані ситуацією. Наразі інспектори комунального підприємства вже зробили обстеження і відібрали проби води.

Про це у коментарі APnews повідомили в Управлінні екології і природних ресурсів КМДА.

"Ми стурбовані ситуацією, яка склалась із забрудненням річки Либідь. Управління екології і природних ресурсів КМДА в межах своєї компетенції як орган державної виконавчої влади звернулося до Державної екологічної інспекції в Столичному окрузі та до КП «Плесо» із проханням зробити необхідні лабораторні аналізи води із річки Либідь – для розуміння походження забрудників і рівня їхнього впливу", - розповіли нам.

Наразі інспектори комунального підприємства вже зробили обстеження і відібрали проби води своєю мобільною лабораторією. Результати очікують через три дні.

Зауважили, що Управління не має повноважень щодо здійснення державного нагляду (контролю) та дотримання вимог природно-охоронного законодавства. Відповідає за це Державна екологічна інспекція в Столичному окрузі.

Довідка. Річка Либідь - права притока Дніпра на території Києва. Довжина — 17,1 км. Площа басейну — 67,8 км². Тече переважно у бетонному руслі. Уздовж Саперно-Слобідської вулиці Либідь близько 2 км протікає у колекторі. На денну поверхню виходить неподалік Лисої гори. Її русло регулярно закидають сміттям, бували випадки зливання нечистот.

"Дуже стурбовані": в КМДА не знають, чому вода у річці Либідь раптово стала жовтою
Читайте також:
Сніг у квітні - «дзвіночок», що скоро в Україні почнеться дефіцит питної води - еколог

Новини партнерів

МВС Росії видалило ролик "про зниження злочинності" після теракту у казанській школі
У Польщі загрожує в'язниця українцю, який 10 разів купив фісташки за ціною арахісу