"Дуже мало": у МВС розповіли, скільки кримінальних справ відкрили у День перемоги

"Дуже мало": у МВС розповіли, скільки кримінальних справ відкрили у День перемоги
Читать на русском

Радник глави МВС зазначив, що причинами відкриття справ було виготовлення і поширення комуністичної та нацистської символіки.

В Україні 8 і 9 травня, під час святкування Дня перемоги над нацизмом, правоохоронні органи відкрили низку кримінальних справ через порушення закону. Зокрема, через виготовлення і поширення комуністичної символіки.

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол в ефірі одного із українських телеканалів, передає APnews.

"Було відкрито 13 кримінальних справ. Багато це чи мало, коли відбулося понад 700 заходів, у яких взяли участь понад 50 тис. людей? Я вважаю, що це дуже мало, і що поліція впоралась зі своїм завданням", – зазначив Апостол.

Крім того, радник глави МВС зазначив, що причинами відкриття справ було виготовлення і поширення комуністичної та нацистської символіки.

За його словами, у Запорізькій області зареєстрували чотири такі випадки, у Закарпатській і Сумській – два, у Луганській, Одеській, Миколаївській – по одному. У Львівській області приводом відкриття кримінальної справи була наруга над пам’ятником.

Нагадаємо, APnews писав, що поліція виписувала штрафи за "заборонену символіку" 9 травня.

Новини партнерів

Співачка Ані Лорак хоче відвідати Україну з концертом
Сауль Альварес зламав обличчя Сондерсу в чемпіонському бою. Фото