Дубль і два ассисти: Ярмоленко видав кращий матч в кар'єрі за "Вест Гем"

Українець став першим гравцем за два роки, який зробив чотири результативних дії в одному матчі Кубка ліги.

"Вест Гем" розгромив "Халл Сіті" в 1/16 фіналу Кука англійської ліги. Феєрив же в цьому матчі українець Андрій Ярмоленко, який останнім часом не потрапляє до стартового складу на матчі АПЛ. У кубковому ж матчі вінгер "молотобійців" зробив результат для своєї команди, взявши участь в чотирьох з п'яти голів "Вест Гема" в матчі. Про це повідомляє APnews.

Вже на 18-й хвилині "Вест Гем" відкрив рахунок в матчі - Ярмоленко отримав передачу від Лансіні на кордоні штрафний і черпаком закинув м'яч на Снодграсса, який з літа вразив ворота "Халл Сіті". Ще один асист на свій рахунок Андрій записав на 45-й хвилині, коли викотив під удар Аллеру.

Остаточно шанси "Халла", який зараз виступає у Другій лізі, на перемогу в матчі Ярмола вбив на 56-й хвилині, реалізувавши пенальті. Після цього команди встигли забити по одному голу, а крапку в матчі знову поставив український вінгер. На 90-й хвилині Андрій встановив остаточний рахунок в матчі - 5:1.

В останній раз до цієї гри Ярмоленко відзначався дублем або двома ассистами ще в 2018-му році. Не дивно, що авторитетний портал Whoscored за підсумками зустрічі поставив українцеві "десятку", вищий бал, за виступ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Андрій Ярмоленко може покинути "Вест Гем". Українцю приписували інтерес з боку клубу китайської Суперліги "Шаньдун Лунен", проте в клубі заявили, що розраховують на українця.

У Києві виростили найбільший алмаз в світі: його внесли до Книги рекордів і продали за 500 тисяч доларів
Жванія подав заяву в ДБР про захоплення влади ним, Порошенком, Кличком і Турчиновим