Дубинський: Уряд нас системно дурить

Олександр Дубінський
Читать на русском

Олександр Дубінський зазначив, що заяви політиків про зниження тарифів - черговий фейк.

Нинішній уряд за п'ять місяців свого існування нічого не зробив для українського народу. Про це розповів народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубинський в ході програми "Народ проти" в ефірі телеканалу ZIK.

При цьому він зазначив, що уряд цинічно обманює українців.

"Кожен день приходячи в магазин, відкриваючи холодильник або отримуючи платіжку. Нас системно обманюють, нас цинічно обманюють. У листопаді нам говорили, що ми в грудні заплатимо менше, але ми заплатили більше. Потім така ж історія була в січні та те ж саме нас чекає в лютому. З лютим я хоча б можу зрозуміти логіку. У лютому менше днів, ніж в січні і у зв'язку з цим сума в платіжці може буде сума менше, але це навряд чи", - зазначив нардеп.

Крім того, він переконаний, що заяви політиків про зниження тарифів - черговий фейк.

"Теплоносії дорожчають і опалення зростає, куб гарячої води зростає, куб холодної води зростає. При цьому ціна куба газу для населення була 4,25, а стала 4,65 гривні. Як вони збираються знизити ціни? Черговий фейк, черговий обман і маніпуляція", - підсумував Дубинський.

Як раніше повідомляв APnews, НКРЕКП прийняла рішення про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Новини партнерів

В Україні планують підвищити стипендії дітям-сиротам
В МВФ прокоментували підписання нової програми з Україною