Дубілет: 70% звітів, які готують сьогодні в ОДА, не потрібні Кабміну

Дубілет: 70% звітів, які готують сьогодні в ОДА, не потрібні Кабміну
Читать на русском

Дубілет наголосив, що близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів, що значна частина звітів, які обласні державні адміністрації надають Кабміну, - непотрібні. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Ми провели аналіз, які звіти готують для Кабміну обладміністрації та КМДА на постійній основі. Всього їх виявилося 4185 звітів. Раз на місяць або на квартал тисячі держслужбовців по всій країні готують ці нескінченні документи. Почали розбиратися з кожним звітом окремо. Досліджували, хто користується або хоча б відкриває ці звіти. Виявилося, що майже 3000 (70%) цих звітів непотрібні", - йдеться у повідомленні.

За словами Дубілета, підготовка цих звітів забирає купу часу, але майже завжди ці документи "просто накопичуються на запилених шафах без всякого сенсу". Він додав, що така система звітності була створена ще у 90-х роках.

"Система звітності накопичувалася в нашій країні з 1992 року. Часто ці звіти були не системні, коли про те ж саме звітують всі області, а стихійні. Наприклад, Вінницька ОДА старанно, ще з 1995 року, звітувала щодо простроченої дебіторської заборгованості за зовнішньоекономічними операціями", - додав міністр Кабміну.

Дубілет наголосив, що близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно.

"Ми виявили ще одну дивовижну штуку. Близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно. Свого часу їх скасовували, але ніби забували повідомити про це регіони", - підкреслив він.

Наразі Кабмін разом з міністерствами та іншими органами влади скасовує всю цю безглузду роботу.

"Частину вже скасували, ще частину скасуємо протягом 2-3 тижнів максимум. Наші держоргани мають працювати більш ефективно. Працюємо над цим", - уточнив Дубілет.

Новини партнерів

Мін’юст планує розглядати скарги щодо незаконної люстрації
Непросте рішення: виконувач обов'язків глави "Укренерго" пішов у відставку