"Я бы им п*ськи резала, звезды на спинах вырезала, и вообще по уху бы каждый день отрезала, по пальцу", - дружина окупанта про українських дітей - СБУ (Аудіо)

"Я бы им п*ськи резала, звезды на спинах вырезала, и вообще по уху бы каждый день отрезала, по пальцу", - дружина окупанта про українських дітей - СБУ (Аудіо)
Читать на русском

Перехоплення СБУ вдалося зробити під Харковом. Ворог телефоном розмовляв із дружиною, яка живе у прикордонному з Україною місті.

Жителі РФ закликають своїх родичів-військовослужбовців вбивати та катувати українських дітей.
Про це повідомили уСБУ з посиланням на перехоплену розмову російського військового з дружиною.

Жінку обурило, що українські діти відмовилися малювати символіку до святкування "Дня перемоги", тому вона запропонувала покарати їх нелюдськими катуваннями.

"Я б їм наркотики вколола, якби працювала, дивилася б їм у очі і сказала б: "Здихайте, мучиться". Я б їм пи*ьки різала, зірки на спинах вирізала, і взагалі по юшку б щодня відрізала, на пальці , щоб їм так боляче було", - сказав жінка.

Її співрозмовника шокували ці слова і він не знав, що відповісти, додали в СБУ.

"Очевидно одне: "руZZкий світ" – це і є сучасний нацизм, хоч би якими гаслами та цілями він прикривався", - підкреслили в спецслужбі.

Раніше APnews повідомляв, що в СБУ перехопили ще одну розмову, в якій загарбники розповідають, що навіть підготовлені російські бійці не бажають приймати участь у війні в Україні.

Новини партнерів

У Російському Калінінграді заявили про затримання "терориста" із наклейками "Азова"
В Уряді планують мораторій на підвищення тарифів під час воєнного стану і 6 місяців після