Другий раз за тиждень: плавець Романчук оновив рекорд України

Новий результат дозволив українцю виграти заплив.

Плавець Михайло Романчук оновив рекорд України на дистанції 400 метрів вільним стилем. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційні результати International Swimming League.

Наразі українець бере участь в змаганнях International Swimming League, де представляє італійську команду Aqua Centurions. Новий рекорд Романчук встановив на 10-му етапі турніру. Його результат - 3:38,93 - не тільки став найкращим в історії України, а й дозволив Михайлу виграти етап.

Друге місце в змаганнях посів бразилець Фернандо Шеффер, відставши від лідера на 2,14 секунди. Бронзу завоював британець Томас Дін. Відзначимо, що попередній рекорд України в цій дисципліні був встановлений всього вісім днів тому.

Його автором також став Михайло Романчук, який на 9-му етапі International Swimming League показав результат 3:39,63. Тобто всього за тиждень нашому плавцеві вдалося поліпшити свій результат майже на секунду.

Від пологів до онко. У МОЗ розповіли, яких операцій не торкнеться тотальна заборона
В "Слузі народу" заявили про перемогу на місцевих виборах та заперечують перевибори в Раду