Дрейка Раморе з ситкому "Друзі" хочуть призначити міністром охорони здоров'я

Дрейка Раморе з ситкому "Друзі" хочуть призначити міністром охорони здоров'я
Читать на русском

"Головного нейрохірурга лікарні Святого Луки" просять призначити міністром охорони здоров'я за професіоналізм і вміння швидко приймати рішення.

Сайт електронних петицій Президенту існує в Україні майже 5 років. За цей час деякі українці стали використовувати цей сервіс для створення петицій, які можуть викликати тільки сміх. Так, 7 липня на сайті Президента України з'явилася петиція з проханням призначити міністром охорони здоров'я доктора Дрейка Раморе.

Якщо ви не зрозуміли в чому гумор, доведеться пояснити. Справа в тому, що "доктор Дрейк Раморе" - це персонаж серіалу "Друзі". А точніше - персонаж серіалу всередині серіалу "Друзі", якого грає один з головних героїв. Що ж - автор петиції вибрав в якості джерела для жарту відмінний серіал.

У тексті петиції нинішнього міністра охорони здоров'я Максима Степанова називають нездатним протистояти поширенню пандемії в Україні. Саме тому Президента України просять "посприяти призначенню доктора Дрейка Раморе міністром охорони здоров'я України".

Як переваги вигаданого доктора автор петиції вказує "професіоналізм" і "здатність швидко приймати важливі рішення на посаді головного нейрохірурга". А що - було б цікаво.

Дрейка Раморе з ситкому "Друзі" хочуть призначити міністром охорони здоров'я
Читайте також:

Новини партнерів

Через закриття книжкового ринку на "Петрівці" роботу можуть втратити 2000 людей
300 грн – невеликі кошти: Кличко заявив, що працівники кафе і магазинів мають регулярно проходити ІФА-тести на COVID-19