"Дожити до квітня": інфекціоніст попередила українців про важкий сезон COVID-19

"Дожити до квітня": інфекціоніст попередила українців про важкий сезон COVID-19
Читать на русском

Ольга Голубовська вказала, що зараз в Україні зростає число пацієнтів з важкою формою COVID-19

Україна входить у важкий сезон пандемії COVID-19, тому необхідно заборонити розважальні масові заходи. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву лікаря-інфекціоніста Ольги Голубовської в ​​ефірі "Україна 24".

"Я взагалі перебуваю в іншому вимірі. Для нас для всіх якісь концерти, розважальні моменти закінчилися вже давно. Я вам чесно хочу сказати: нам всім треба дожити до квітня. Що нас чекає попереду - ми входимо в найскладніший сезон - одному Богу відомо", - заявила медик.

При цьому вона вказала, що в Україні збільшується число пацієнтів з тяжкою формою захворювання.

"Цифри, які зараз озвучують, ні про що не говорять. Я вам хочу сказати, що зараз зростає кількість важких форм - серед 5000 осіб частка важких хворих набагато більше, ніж це було влітку. І це важливо. І у нас багато лікувальних установ вже в колапсі давно, точно так же, як і доктора. А у нас ще все попереду. Які розважальні заходи? Це все теж додає", - пояснила Голубовська.

Крім того, вона закликала скасувати концерти та масові заходи.

"Ми не можемо (ввести, - ред.) локдаун ... Я розумію, що люди повинні їздити на роботу, але розважальні заходи можна якось відкласти. 2000 осіб, виявилися на великому стадіоні, приїхали в якомусь транспорті, вони потім натовпами будуть десь ходити. Ці молоді люди, які перебувають там, може і не захворіють, але вони принесуть хворобу в будинок, і будуть хворіти їхні близькі, які потім виявляються в такому ж колапсі, як і ми вже все", - підсумувала інфекціоніст.

Як раніше повідомляв APnews, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Олександрівській клінічній лікарні Києва вже немає місць для пацієнтів з COVID-19

Новини партнерів

Американський тенісист втік з Росії після позитивного тесту на COVID-19
У ВООЗ розповіли, кому не варто чекати вакцину від COVID-19 до 2022 року