«Доведеться відповісти переді мною»: Кадирова обурили вибачення Зеленського

«Доведеться відповісти переді мною»: Кадирова обурили вибачення Зеленського
Читать на русском

Кадиров обурився відповіддю Зеленського щодо вибачень перед мусульманами у інтерв'ю дворічної давнини

Глава Чечні Рамзан Кадиров обурився відповіддю президента Україні Володимира Зеленського щодо вибачень перед мусульманами і закликав його "визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення" за відео "Кварталу 95", яке його образило.

Про це Рамзан Кадиров написав у Телеграм.

У червні журналіст Дмитро Гордон опублікував у Ютуб уривок зі свого інтерв'ю із Зеленським 2018 року. У ньому Зеленський вибачається перед мусульманами за своїх колег, які показали нарізку відео з Кадировим, що плаче, в шоу "Кварталу 95".

Керівник Чечні опублікував цей уривок з інтерв'ю дворічної давнини і заявив, що в ньому Зеленський намагається уникнути прямих вибачень перед ним.

"Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, крутити, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз вигадуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то Вам доведеться відповісти переді мною не як перед главою республіки, а як перед сином першого президента Чеченської Республіки, героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова, пам'ять якого Ви образили!" - наголосив глава Чечні.

Також Кадиров закликав Зеленського визначитися з власним статусом, при цьому звинувативши його у продовженні війни на Сході України.

"Я син загиблого батька, піхотинець великого лідера Володимира Путіна, захисник свого народу. Виберіть і Ви, Володимире Олександровичу, найбільш підходящий для себе статус, визначтеся, нарешті, з тим, хто Ви є. Ви нечесні і виверткі не тільки в своїх словах, але і в передвиборних обіцянках. Обіцяли покласти край війні, але продовжуєте справу свого попередника Порошенка", - резюмував Кадиров.

Наприкінці повідомлення Кадиров закликав Зеленського зателефонувати Путіну і пообіцяти закінчити "з цією громадянською війною на сході".

Він вважає, що гарант Конституції України "повинен зробити перший крок" в налагодженні стосунків з Росією.

Читайте також:

Новини партнерів

У Києві фіксують забруднення повітря: ДСНС повідомляє про концентрацію шкідливих речовин
Трагедія на Одещині: після зіткнення з гідроскутером загинув чоловік