Донецькі фірми і 45 млн гривень на рахунках: що відомо про нового главу Мінекології Абрамовського

Донецькі фірми і 45 млн гривень на рахунках: що відомо про нового главу Мінекології Абрамовського
Ексклюзив
Читать на русском

Роман Абрамовский - не нова персона у владі, разом з тим він є бізнесменом і володарем декількох великих фірм

ВР на засіданні 19 червня проголосувала за призначення на посаду міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського. Новий міністр з'явився у цілковито нового міністерства, яке, в свою чергу, з'явилося рішенням уряду внаслідок поділу Міненергетики та захисту навколишнього середовища на два відомства.

Редакція APnews зібрала інформацію про нового міністра екології Романа Абрамовського.

Багатий бізнесмен

Відомо, що Роман Абрамовський в 2015 році кілька місяців обіймав посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У 2019 Абрамовський став заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Згідно з декларацією, Абрамовский досить багата людина. У його володінні близько 45 млн гривень, люксові авто, нерухомість площею понад 300 кв м. У нього є дві квартири в Києві вартістю 2,6 млн і 43 тисячі гривень. Він задекларував також кілька дорогих наручних годинників Bregeut і Ulysse Nardin, а також автомобілі Mersedes Benz 2010 р.в., Land Rover 2013 р.в., і BMW X5 2008 р.в., а також кілька ювелірних прикрас.

Крім цього, на банківських рахунках Абрамовський містить більше 26 млн гривень, готівкою - близько 19 млн.

Його сім'я володіє також декількома компаніями. Серед них "Український морський альянс", "Трескон", "Інкон", "Корнел Україна", "Кам'янка Солар" і "Республіканський центр будівельних експертиз".

Про зв'язок Абрамовського з ДНР написали багато ЗМІ. Головний фактаж, яким оперують журналісти, - це його частка як співзасновника кількох донецьких фірм. Зокрема мова йде про ТОВ "Завод" Коксохімобладнання "і ТОВ" Український морський союз ". Зв'язок Абрамовського з останнім вказана в його декларації.

Плани на новій посаді

Абрамовський вже дав короткий коментар 5 каналу і розповів, що планує в першу чергу приділити увагу реформі з управління відходами. За його словами, законопроект уже зареєстрований у Раді, незабаром його можуть прийняти.

“Він (законопроект, - ред.) фактично запроваджує ієрархію положення із відходами, де головним пунктом є запобігання утворенню відходів як такому”, - сказав Абрамовський.

Наступними кроками нового міністра будуть промислова екологія та реформа державно-екологічного контролю. Законопроект по останній темі, за його словами, вже також зареєстровано.

“Він (законопроект, - ред.) пропонує народним депутатам ухвалити в принципі нові форми контролю. Такі як рейд, такі як патрулювання", - сказав Абрамовський.

Читайте також:
Донецькі фірми і 45 млн гривень на рахунках: що відомо про нового главу Мінекології Абрамовського

Новини партнерів

У Міносвіти поінформували щодо процедури проведення ЗНО-2020
Рада призначила Романа Абрамовського міністром екології