Дональд Трамп вимагав у чорношкірого гонщика NASCAR принести вибачення

Дональд Трамп вимагав у чорношкірого гонщика NASCAR принести вибачення
Читать на русском

У своєму твіті президент США зажадав вибачень за брехню і сам написав неправду.

У гоночній серії NASCAR спалахнув скандал, який побічно пов'язаний з рухом "Black Lives Matter". Єдиний чорношкірий гонщик серії Бабба Уоллес знайшов у своєму боксі шибеницю.

Керівництво серії, а також інші гонщики підтримали Уоллеса, а на трасу в Талладезі прибули агенти ФБР. Вони розгорнули масштабне розслідування, яке складалося з опитування свідків і огляду 1 648 боксів. Зрештою агенти з'ясували - мотузка, яку Уоллес прийняв за шибеницю, виявилася петлею, за допомогою якої на трасі закривали двері гаража.

Здавалося б, на цьому інцидент можна вважати вичерпаним. Однак тут в історію втрутився Дональд Трамп. Президент США у своєму Twitter здивувався, що Бабба Уоллес не вибачився за "чергове обдурювання". "Чому Бабба Уоллес не вибачився перед усіма чудовими гонщиками NASCAR і співробітниками чемпіонату, які прийшли йому на виручку, встали на його сторону і були готові пожертвувати йому абсолютно все", - заявив Трамп.

Також Дональд Трамп згадав про заборону керівництва NASCAR приносити глядачам на перегони прапор Конфедерації. За словами Трампа, обидві ці історії в підсумку привели до того, що рейтинги перегонів виявилися найнижчими в історії. Ось тільки це не так. Наприклад, етап в Талладезі зібрав на 4% більше глядачів порівняно з тим же етапом минулого року. А вже наступний етап, "Брік'ярд 400", зібрав на 46% більшу аудиторію в порівнянні з тим же етапом у 2019-му році.

Читайте також:

Новини партнерів

Президент Угорщини звернувся до Зеленського з проханням не забруднювати річки сміттям
Лісова пожежа в Луганській області досягла селищ: населення евакуюють, одна людина загинула