Дональд Трамп закликав Бориса Джонсона і Найджела Фараджа йти на парламентські вибори разом

Дональд Трамп закликав Бориса Джонсона і Найджела Фараджа йти на парламентські вибори разом
Читать на русском

Дональд Трамп висловив сподівання, що альянс прем'єр-міністра Бориса Джонсона і лідера партії Brexit Найджеа Фараджа покращить торгівельні стосунки між США та Британією

Президент США Дональд Трамп вважає, що на призначених на 12 грудня дострокових виборах до парламенту Великої Британії прем'єр-міністр Борис Джонсон і лідер партії Brexit Найджел Фарадж повинні виступити єдиним фронтом, передає Інтерфакс.

На його думку, це дозволить відстояти перспективи розширення американсько-британської торгівлі після виходу Великої Британії з ЄС.

"Вони обидва мені подобаються. Думаю, що Борис усе зробить правильно. Вони обидва мої друзі. Я б хотів, щоб Найджел і Борис об'єдналися, вважаю, що це можливо", - сказав Трамп у відповідь на питання журналіста, кого з них він підтримує.

Він зазначив, що вихід Великої Британії з ЄС має бути структурований, щоб полегшити розвиток її торгівлі з США.

Американський президент завив, що для Великої Британії розвивати торговельні відносини з США, які є першою економікою світу, значно вигідніше, ніж з Євросоюзом.

Разом з тим, як повідомлялося, Фарадж відмовився від участі в парламентських виборах.

В інтерв'ю BBC він сказав, що "дуже серйозно думав", але в підсумку дійшов висновку, що буде краще, якщо він підтримає 600 кандидатів від своєї партії по всій Британії.

"Я не хочу залишатися в політиці до кінця життя", - зазначив Фарадж.

"Якщо Борис Джонсон виступає за справжній Brexit, нам не слід боротися проти нього на цих виборах", - сказав він.

Тим часом раніше цього тижня консерватор Джонсон заявив, що не має наміру блокуватися з партією Фараджа в передвиборчій гонці, зазначивши, що "блок з будь-якої іншою партією просто-напросто породжує ризик того, що на Даунінг-стрит, 10 прийде (лейборист) Джеремі Корбін".

Новини партнерів

За минулу доби бойовики 14 разів порушили режим тиші, - штаб ООС
Кабінет міністрів затвердив проект бюджету-2020 до другого читання ВРУ