Домбровська відреагувала на слова Корнієнка про "робочу бабу" і "корабельну сосну"

Домбровська відреагувала на слова Корнієнка про "робочу бабу" і "корабельну сосну"
Читать на русском

Домбровська підкреслила, що прийняла вибачення голови партії "Слуга народу"

Одна з можливих кандидатів на виборах у мери Миколаєва Тетяна Домбровська назвала висловлювання голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка на її адресу неприпустимими, проте прийняла його вибачення. Про це повідомляє APnews з посиланням на LB.ua.

"Я вважаю, що це неприпустимо, щоб чоловік говорив, у принципі, в такій формі про жінку. Безумовно, та оцінка роботи, яку вчора дав Олександр під час прес-конференції, це висока оцінка. Єдине, її в такій грубій чоловічій формі бути не повинно. Вчора після конференції він вибачився, також сьогодні були повторні вибачення, вже публічно. Тому я вважаю, що інцидент вичерпано, продовжуємо працювати далі", - сказала вона.

Домбровська підкреслила, що прийняла вибачення голови партії "Слуга народу".

"Так, приймаю. Але я хочу наголосити: це неприпустимо, щоб чоловік в принципі говорив про жінку в такій формі", - пояснила політик.

Крім того, вона уточнила, що продовжить працювати зі "Слугою народу", а також готова балотуватись в мери Миколаєва, якщо провладна партія так вирішить.

"Я сьогодні є одним з розглянутих кандидатів, тому, думаю, як визначиться партія, тоді і буде повний результат. Я готова працювати далі. Інцидент вичерпано. Вибачення прийняті", - додала Домбровська.

Як повідомляв APnews раніше, голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що він і керівник парламентської фракції Давид Арахамія у Миколаєві обговорювали місцевого політика Тетяну Домбровську, а не свою колегу по фракції Ірину Аллахвердієву.

Новини партнерів

Майже 1000 за добу: Україна встановила абсолютний антирекорд по кількості нових хворих на Covid-19
Зеленський пообіцяв відбудувати всі зруйновані паводками будинки та дороги на Закарпатті