Комаровський розповів, як відмовився від посади міністра охорони здоров'я України

Комаровський розповів, як відмовився від посади міністра охорони здоров'я України
Читать на русском

Євген Комаровський відзначив, що Зеленський двічі робив пропозиції, але він не погодився

Відомий лікар Євген Комаровський розповів, що йому пропонували посаду міністра охорони здоров'я, але він відмовився.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву лікаря в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Мої стосунки з Володимиром Олександровичем абсолютно дружні ... Коли Володимир Олександрович збирався в президенти, ми з ним зустрілися в Харкові. Я сказав, що завжди готовий підказати. Бути тим, хто радить, я однозначно можу ... Володимир Олександрович мені дзвонив, кликав у команду, кликав у міністри. я сказав, що організація охорони здоров'я - це не моє, але я завжди можу бути поруч в якості людини, який завжди може сказати, що стоїть за цією темою в медицині - медична наука, користь для людей або бізнес ? Я відмовив йому ", - поділився Комаровський.

За його словами, пізніше Зеленський йому запропонував увійти в команду "Слуги народу" в якості депутата, але і від цієї пропозиції Комаровський відмовився.

"Я сказав - ні в яких депутатах немає сенсу, навіщо мені потрібні депутати? Я можу давати свої поради, тому ми зійшлися на посади позаштатного радника ... Про те, що я буду міністром, говорили всі, крім мене. Я в міністри не збирався ", - підсумував лікар.

Як раніше повідомляв APnews, український лікар Євген Комаровський розкритикував рішення Кабміну про введення карантину вихідного дня.

Новини партнерів

У Києві загадково загинув український дипломат: в ЗМІ назвали ім'я
У Британії розсекретили ім'я підозрюваного у вбивстві депутата