Доходи Тельців, активність Львів та успіх Риб: докладний гороскоп на 17 травня

Доходи Тельців, активність Львів та успіх Риб: докладний гороскоп на 17 травня
Читать на русском

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

У Овнів настає непростий, але цікавий період. Ви відчуєте свободу, яка рухатиме вас до нових звершень. Але не забувайте виконувати обіцянки та те, що запланували раніше.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельців чекає дохід із нового джерела або цінна рада, які допоможе примножити фінанси. Намагайтеся знизити інтенсивність спілкування з оточуючими, це може вивести вас із рівноваги.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки можуть додати відповідальність, але при цьому очікується фінансова надбавка. У багатьох першому плані вийдуть справи особистого характеру. Цього дня не відгукуйтесь від допомоги чи підтримки.

Рак

21 червня — 22 липня

Ракам краще зайнятися облаштуванням житла або простору, де вони перебувають більшу частину свого часу. Працювати краще на самоті, не варто поспішати і метушитися.

Лев

23 липня — 22 серпня

Від Левів чекатимуть активних дій і на роботі, і вдома. Найближчими друзями стануть родичі. Можна розпочинати будівництво чи переїзд, планувати подальші події.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Обставини можуть підштовхнути Дів до організації своєї справи. Роздача незаслужених заохочень може стати боком: постарайтеся донести до оточуючих, що чекаєте від них відповідальності.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терезам необхідно звернути свою увагу на минуле. Згадайте сімейні традиції, важливі події у вашій родині.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіони, використовуйте цей час, щоб краще зрозуміти себе та оточуючих. Несправедливі звинувачення спричинять відповідні наслідки.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

У Стрільців ситуація на роботі вимагатиме від граничної зосередженості. Вам вдасться перетворити якісь деталі, завдяки яким ваша справа заграє новими фарбами.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Життя чекає від Козерогів нових ідей, уміння працювати як у колективі, так і самостійно. Сприятливо займатися торгівлею та іншими фінансовими операціями.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Особливого успіху чекає Водоліїв у творчих проектах. Вами керуватиме бажання виділитися, продемонструвати свої досягнення.

Риби

19 лютого — 20 березня

Риб чекає цікава інформація, пов'язана з їхнім бізнесом. Спілкування із неврівноваженими людьми викличе деяке розчарування. Але загалом день обіцяє бути успішним.

Новини партнерів

На Сєвєродонецькому напрямку війська РФ провалилися та відійшли – Генштаб
У РФ заявили про "гумкоридор" для евакуації поранених з "Азовсталі": їх нібито доставляють у медзаклади "ДНР"